Czy to już koniec marzeń o majstrze? Po wczorajszej porażce Lech Poznań nie ma już praktycznie żadnych szans na mistrzostwo Polski. Kibice Kolejorza wygwizdali piłkarzy i domagają się głów i trenera i zawodników.

Wczorajszą porażką z Jagiellonią Kolejorz zaprzepaścił realne szanse na mistrzostwo Polski. Lech ma już tylko matematyczne szanse na koronę. Żeby ją zdobyć musi wygrać swoje mecze i liczyć na potknięcia Jagielloni oraz Legii, która ostatni mecz sezonu zagra właśnie z Lechem w Poznaniu. Piłkarzy schodzących w środę z boiska pożegnały gwizdy rozczarowanych kibiców. W rewanżu zawodnicy zdecydowali, że nie udzielą po meczu żadnych wywiadów i nie podziękują fanom za wsparcie z trybun.

W internecie kibice skwitowali to krótko: „Ku**a co sezon to samo! Na koniec darcie mordy zarząd won, piłkarze won, (…)", „Król jest nagi, każdy to widzi dokładnie". Mimo takich opinii i mimo porażki, trener Lecha wciąż nie mówi jeszcze o katastrofie.

Lech od trzech lat nie zdobył żadnego poważnego trofeum, za każdym razem przegrywając w decydujących meczach, dlatego teraz kibice i działacze mówią o koniecznej rewolucji w klubie.

Lech, obok Legii, to dziś największy klub w Polsce, z najlepszą w kraju akademią piłkarską i czołowymi piłkarzami, którzy często z powodzeniem grają w reprezentacjach swoich krajów. W Lechu tych umiejętności pokazać nie potrafią…


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 10.05.2018, GODZ. 14:30